Kontakt

Kontakt

Opublikowany

Black Red White SA
ul. Krzeszowska 63
23-400 Biłgoraj
NIP 918-17-45-428
KRS Nr 0000089493
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku,
VI Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 176.359.520,00 zł

Biuro Obsługi Klienta
od pn. do pt. w godz: 07:00 - 17:00
tel. +48 84 685 02 02
e-mail: bok@brwsa.com.pl

Kontakt dla mediów:
Agencja Hill+Knowlton Strategies
Monika Podsiadło:
monika.podsiadlo@hkstrategies.com
Agata Wancerz:
agata.wancerz@hkstrategies.com

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Zabawa, nauka i relaks – czyli aranżacja pokoju dziecięcego

temu

Aranżacja pokoju dziecięcego to często duże wyzwanie, z którym wiąże się umiejętne połączenie marzeń malucha oraz pragmatycznych oczekiwań dorosłych. Black Red White radzi jak urządzić pokój dziecka, aby pogodzić pragnienia wszystkich domowników i stworzyć przestrzeń, w której dziecko poczuje się dobrze, a Ty będziesz miał pewność, że ma też odpowiednie warunki do nauki, rozwoju i odpoczynku.
Nowe kolekcje mebli w ofercie Black Red White

temu

Black Red White poszerzyło swoją ofertę o nowe kolekcje mebli do salonu i pokoju młodzieżowego. Unikalne wzornictwo, niebanalny styl oraz gama funkcjonalnych rozwiązań sprawiają, że wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie.
„Trzech Mistrzów Black Red White” – wystartowała nowa platforma komunikacyjna marki

temu

Black Red White startuje z nową platformą komunikacyjną „Trzech Mistrzów Black Red White”. Nowy format, który został oparty na postaciach trzech głównych bohaterów – mistrzów stolarstwa – jest wynikiem poszukiwania idei, która będzie świeża, unikalna, ale i na tyle pojemna, by przekazać odbiorcom najważniejsze dla marki wartości, takie jak wysoka jakość, atrakcyjne ceny i niepowtarzalny design oferowanych produktów. Działania prowadzone są pod nowym claim'em: Robimy dom.
Black Red White wspiera polskie festiwale filmowe

temu

Festiwale Nowe Horyzonty oraz Dwa Brzegi to jedne z najważniejszych wydarzeń w polskim kalendarzu filmowym. W tym roku marka Black Red White, jako sponsor, wspiera te wyjątkowe święta kina niezależnego.