Black Red White rozpoczyna współpracę z Havas Media

Black Red White rozpoczyna współpracę z Havas Media

Opublikowany

Black Red White rozstrzygnęło przetarg na dom mediowy. W 2018 roku za kompleksową obsługę marki w zakresie planowania oraz zakupu mediów będzie odpowiadał Havas Media.

Grupa meblarska Black Red White na początku października ogłosiła przetarg na obsługę mediową, do którego przystąpiły: Starcom, Easy Media, Havas Media, Initiative oraz Mediacom. Po analizie propozycji, marka wybrała do współpracy Havas Media, który będzie odpowiedzialny za realizację kampanii reklamowych w telewizji, radiu, prasie, Internecie oraz nośnikach OOH.
Havas Media zaproponował bardzo kreatywne podejście, które w znacznym stopniu wpisuje się w naszą strategię na 2018 rok, a to dla nas najważniejszy wyznacznik. Niestandardowe działania w ciekawy i skuteczny sposób pozwolą uzupełnić nasze plany i kierunki realizowane w ramach platformy „Dziękujemy, że tworzysz Dom”. Oprócz tego wzięliśmy pod uwagę także zaproponowany model współpracy, który jest dla nas niezwykle istotny pod kątem realizacji spójnej linii komunikacji we wszystkich kanałach komunikacji marki – mówi Michał Jaskulski, Dyrektor Marketingu w firmie Black Red White.
Havas Media Group to agencja mediowa specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands. Bogata oferta obejmuje między innymi zaawansowane kampanie online, efektywne kampanie w mediach tradycyjnych uzupełnione o działania product placement. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.
Ogromnie cieszymy się z wygranej. Praca dla marki Black Red White pozwala nam zaproponować Klientowi efektywną, uszytą na miarę komunikację marketingową bazującą na naszym badaniu i filozofii Meaningful Brands oraz wykorzystać kompetencje naszych unikalnych jednostek, a w szczególności 18 Havas Warsaw i Havas Story Plantation – mówi Renata Wasiak-Sosnowska, CEO Havas Media.
Do tej pory za obsługę mediową marki Black Red White odpowiadał Starcom.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Black Red White_Black Red White rozpoczyna współpracę z Havas Media_19 12 2017.docx

docx | 51,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Black Red White z dwiema nagrodami na targach Meble Polska 2018

temu

Black Red White, już po raz drugi, zaprezentowało najnowszą ofertę mebli na Międzynarodowych Targach Poznańskich – Meble Polska 2018. Zarówno stoisko, jak i zaprezentowane kolekcje spotkały się z dużym uznaniem gości oraz ekspertów, którzy w tym roku przyznali marce dwie nagrody – Złoty Medal za kolekcję Rauma oraz statuetkę Acantus Aureus za najlepsze stoisko targowe.
Poznaj tajniki komfortowej sypialni

temu

Głęboki, spokojny sen to podstawa udanego dnia. Odpowiedni wypoczynek pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie, daje energię do działania oraz poprawia efektywność w pracy. Gdy jesteśmy niewyspani odczuwamy ciągłe zmęczenie, rozdrażnienie i nie jesteśmy w stanie podołać trudom dnia codziennego. Dlatego tak ważne jest, abyśmy odpowiednio zadbali o aranżację naszej sypialni.
Black Red White kreuje trendy na Targach Meble Polska

temu

Black Red White ponownie zagościło na Targach Meble Polska w Poznaniu – najważniejszym wydarzeniu branży meblarskiej w Polsce. Na największym stoisku targowym marka zaprezentowała wiele nowości oraz mnóstwo inspiracji na 2018 rok.
Domowe projektantki - 3 kroki do stworzenia szafy idealnej

temu

Wystarczy jedno spojrzenie i już wiesz, co na siebie włożyć? Każda kobiety marzy o idealnej szafie, w której będzie mogła ukryć całą swoją garderobę. Swetry, sukienki, akcesoria, obuwie i wszystko na swoim miejscu. Jak jednak wybrać mebel, który sprosta tak wielu wyzwaniom? Dzięki szafom Nadir zaprojektujesz tę idealną - na swoją miarę.

Poznaj tajniki udanego spotkania

Wieczór z kumplami, kolacja z ukochaną – każda okazja jest dobra żeby pokazać siebie od jak najlepszej strony. Do 5 stycznia skorzystaj z promocji w Black Red White i wyposaż swoją kuchnię w stylowe szklanki, kieliszki oraz inne produkty, dzięki którym możesz stać się kolekcjonerem niebanalnych gadżetów, a Twoi goście będą się świetnie bawić na organizowanych przez Ciebie spotkaniach.