Black Red White kreuje trendy na Targach Meble Polska

Black Red White kreuje trendy na Targach Meble Polska

Opublikowany

Black Red White ponownie zagościło na Targach Meble Polska w Poznaniu – najważniejszym wydarzeniu branży meblarskiej w Polsce. Na największym stoisku targowym marka zaprezentowała wiele nowości oraz mnóstwo inspiracji na 2018 rok.

Targi Meble Polska to jedno z najważniejszych wydarzeń związanych z branżą meblarską zarówno w Polsce, jak i całej Europie. To doskonała okazja do zaprezentowania najnowszych propozycji rynkowych wszystkim pasjonatom designu oraz kupcom meblowym z całego świata. W tym roku Black Red White, na największej strefie targowej o powierzchni ponad 1400 m2, pokazało aż 22 nowe systemy meblowe, 20 najnowszych modeli mebli tapicerowanych oraz mnóstwo inspiracji na 2018 rok. To jednak nie wszystko – eskpozycja targowa objęła również prezentację najnowszej kategorii mebli niemowlęcych (0-3), poszerzającej asortyment marki o nowy segment sprzedaży.

Design na najwyższym poziomie

Podążając za najnowszymi trendami Black Red White systematycznie poszerza swoją ofertę o nowe propozycje mebli i dodatków, skierowanych do szerokiej grupy odbiorców. Marka, dotrzymując kroku zmieniającym się trendom i oczekiwaniom konsumentów, coraz częściej decyduje się na współpracę ze znanymi projektantami. Targi Meble Polska stały się okazją do zaprezentowania efektów współpracy ze studiem projektowym Studio Rygalik, której efektem są dwie najnowsze kolekcje mebli – Rauma oraz Nors.

Kolekcja Rauma to odważna próba przełamania konwencji w kształtowaniu mebli skrzyniowych. Unikalny w historii meblarstwa mebel wprowadza do domowej przestrzeni charakterystyczne, ukośne formy. Dwie zderzone ze sobą, kontrastujące kolorystycznie bryły tworzą jednocześnie harmonijną całość. Manifestująca piękny kolor drewna nowatorska obudowa w wybarwieniu modrzew sibiu jasny, zwieńczona jest funkcjonalną tacą do eksponowania przedmiotów. Innowacyjny charakter mebli podkreśla energooszczędne oświetlenie LED, widoczne poprzez efektowne przeszklenia witryn, które przenoszą się również na boki mebli. Przeskalowane fronty pełnią funkcję uchwytów, pozwalając na wizualne uproszczenie całości. Kolekcja skierowana jest do osób kreatywnych i odważnych, które nie boją się przecierać nowych szlaków.

Nors to kolekcja eleganckich, architektonicznych brył o idealnie wyważonych proporcjach. Koncepcja symetrycznych podziałów na poszczególne fronty jest podkreślona poprzez kontrastujące tło. Podcięte krawędzie stanowią dyskretne uchwyty, umożliwiające wygodne otwieranie szafek i szuflad. Charakterystyczny akcent w postaci grubej, asymetrycznie ustawionej, bocznej ściany dopełnia całość. Zawarte w niej oświetlenie nadaje lekkości i subtelnie podkreśla linię mebla.
Kolekcja Rauma<br>

Kolekcja Rauma

Meble niemowlęce – nowość w asortymencie marki

W strefie Black Red White, goście Targów Meble Poznań po raz pierwszy mieli okazję zobaczyć nowość w asortymencie marki – meble niemowlęce. Nowa kategoria to uzupełnienie oferty meblowej, skierowanej dotychczas głównie do osób dorosłych i młodzieży, oraz wyjście naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rodziców niemowląt i dzieci w wieku 0-3. Dzięki wprowadzeniu produktów przeznaczonych dla najmłodszych klienci mogą kompleksowo wyposażyć swoje mieszkania, gdy ich rodzina się powiększa. W ofercie marki już wkrótce pojawią się dwie nowe kolekcje, w których znaleźć możemy m.in. atestowane dziecięce łóżeczka czy przewijaki.
  1. Luca Baby to meble, dzięki którym każdy można urządzić bajkowy pokój dla swojego maleństwa. Proste bielone meble w skandynawskiej stylistyce pozwolą stworzyć neutralną, sprzyjającą wypoczynkowi przestrzeń. Barwa bielonego drewna przyjemnie kontrastuje z ciemnymi blatami w kolorze sosna larico. Charakter mebli podkreślają metalowe uchwyty w kolorze starego żelaza.
  2. Dreviso Baby - zrównoważona stylistyka umiejętnie splata styl skandynawski z nowoczesnym nurtem aranżacyjnym. Meble w kolorze czystej bieli przełamane dekorem w odcieniu naturalnego dębu pozwolą nadać wnętrzu przytulny i ciepły klimat. Wzrok przyciągają fronty, na których zgrabnie malują się pionowe frezy i charakterystyczne uchwyty, ułatwiające dostęp do szafek i szuflad.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

BRW_Targi Poznań 1.jpg

grafika | 616 KB

Pobierz
BRW_Targi Poznań.jpg

grafika | 4,04 MB

Pobierz
BRW_Targi Meble Polska_IP.docx

docx | 54,2 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Black Red White uruchamia pierwszą stację ładowania samochodów elektrycznych

temu

Przy salonie Black Red White w Gdańsku została właśnie uruchomiona stacja ładowania pojazdów elektrycznych sieci Green Way. To pierwsza tego typu stacja przy salonie marki, a w planach jest już budowa kolejnej – w Grudziądzu.
Black Red White zaprasza do wnętrza pełnego inspiracji

temu

Urządzanie domu czy mieszkania to wielka przygoda, która nigdy nie ma końca, ponieważ zawsze jest „coś” do zrobienia. Styl, kolory, formy, materiały – czasami dokonanie odpowiedniego wyboru wydaje się trudne. By tworzenie Domu kojarzyło nam się tylko z przyjemną i kreatywną pracą, z pomocą przychodzi najnowszy „Katalog rodzinnych wnętrz” na rok 2018/2019.
Zakład Black Red White w Chlewiskach inwestuje w rozwój

temu

Firma Black Red White – największa grupa meblarska w Polsce, nieustannie inwestuje w rozwój i optymalizację swoich zakładów, czego wynikiem jest uruchomienie dodatkowych linii produkcyjnych, w lipcu tego roku, w zakładzie w Chlewiskach. Inwestycja wiąże się także z utworzeniem około 30 nowych miejsc pracy w zakładzie.
Meble wypoczynkowe w najnowszej kampanii BRW

temu

„Żyj wygodnie” – pod takim hasłem wystartowała najnowsza kampania marki Black Red White. Tym razem największa grupa meblarska w Polsce promuje szeroką ofertę mebli wypoczynkowych, dzięki którym każdy może stworzyć idealną przestrzeń relaksu.

Poznaj tajniki komfortowej sypialni

Głęboki, spokojny sen to podstawa udanego dnia. Odpowiedni wypoczynek pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie, daje energię do działania oraz poprawia efektywność w pracy. Gdy jesteśmy niewyspani odczuwamy ciągłe zmęczenie, rozdrażnienie i nie jesteśmy w stanie podołać trudom dnia codziennego. Dlatego tak ważne jest, abyśmy odpowiednio zadbali o aranżację naszej sypialni.