Zakład Black Red White w Chlewiskach inwestuje w rozwój

Zakład Black Red White w Chlewiskach inwestuje w rozwój

Opublikowany

Firma Black Red White – największa grupa meblarska w Polsce, nieustannie inwestuje w rozwój i optymalizację swoich zakładów, czego wynikiem jest uruchomienie dodatkowych linii produkcyjnych, w lipcu tego roku, w zakładzie w Chlewiskach. Inwestycja wiąże się także z utworzeniem około 30 nowych miejsc pracy w zakładzie.

Zakład produkcyjny Black Red White w Chlewiskach zajmuje się głównie produkcją mebli skrzyniowych. Ze względu na ogromny potencjał rozwojowy tej kategorii oraz rosnące zapotrzebowanie konsumentów na różnorodne propozycje mebli, firma prowadzi szereg inwestycji i optymalizacji produkcji w zakładach. W Chlewiskach zaplanowano dalszy rozwój, zwiększenie zdolności zakładu i uruchomienie dodatkowych linii produkcyjnych. Dzięki temu w zakładzie powstanie 30 nowych miejsc pracy na takich stanowiskach jak: operator maszyn, pomocnik operatora czy pakowacz.
Firma Black Red White, jako największa grupa meblarska, producent oraz dystrybutor mebli to jeden z największych pracodawców w regionie, zapewniający stabilne warunki pracy. Firma planuje dalszy rozwój i optymalizację produkcji, które będą realizowane poprzez inwestycje w kolejnych latach.
Więcej informacji o prowadzonej rekrutacji do zakładu w Chlewiskach można znaleźć na stronie: https://www.brw.pl/kariera/oferty-pracy/.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Zabawa, nauka i relaks – czyli aranżacja pokoju dziecięcego

temu

Aranżacja pokoju dziecięcego to często duże wyzwanie, z którym wiąże się umiejętne połączenie marzeń malucha oraz pragmatycznych oczekiwań dorosłych. Black Red White radzi jak urządzić pokój dziecka, aby pogodzić pragnienia wszystkich domowników i stworzyć przestrzeń, w której dziecko poczuje się dobrze, a Ty będziesz miał pewność, że ma też odpowiednie warunki do nauki, rozwoju i odpoczynku.
„Trzech Mistrzów Black Red White” – wystartowała nowa platforma komunikacyjna marki

temu

Black Red White startuje z nową platformą komunikacyjną „Trzech Mistrzów Black Red White”. Nowy format, który został oparty na postaciach trzech głównych bohaterów – mistrzów stolarstwa – jest wynikiem poszukiwania idei, która będzie świeża, unikalna, ale i na tyle pojemna, by przekazać odbiorcom najważniejsze dla marki wartości, takie jak wysoka jakość, atrakcyjne ceny i niepowtarzalny design oferowanych produktów. Działania prowadzone są pod nowym claim'em: Robimy dom.
Black Red White wspiera polskie festiwale filmowe

temu

Festiwale Nowe Horyzonty oraz Dwa Brzegi to jedne z najważniejszych wydarzeń w polskim kalendarzu filmowym. W tym roku marka Black Red White, jako sponsor, wspiera te wyjątkowe święta kina niezależnego.
Praktyczny poradnik wyboru sofy idealnej

temu

Piękna, wygodna, duża, funkcjonalna – czy tak wygląda sofa idealna? To pytanie powinien zadać sobie każdy, kto stoi przed zakupem mebli tapicerowanych do swojego salonu. Jesteś rodzinny, gościnny, kochasz zwierzęta, a możesz uwielbiasz design? Twój wybór powinien być dopasowany do stylu życia, który prowadzisz. Korzystając z porad Black Red White, będzie Ci łatwiej podjąć tę ważną decyzję.