Zakład Black Red White w Chlewiskach inwestuje w rozwój

Zakład Black Red White w Chlewiskach inwestuje w rozwój

Opublikowany

Firma Black Red White – największa grupa meblarska w Polsce, nieustannie inwestuje w rozwój i optymalizację swoich zakładów, czego wynikiem jest uruchomienie dodatkowych linii produkcyjnych, w lipcu tego roku, w zakładzie w Chlewiskach. Inwestycja wiąże się także z utworzeniem około 30 nowych miejsc pracy w zakładzie.

Zakład produkcyjny Black Red White w Chlewiskach zajmuje się głównie produkcją mebli skrzyniowych. Ze względu na ogromny potencjał rozwojowy tej kategorii oraz rosnące zapotrzebowanie konsumentów na różnorodne propozycje mebli, firma prowadzi szereg inwestycji i optymalizacji produkcji w zakładach. W Chlewiskach zaplanowano dalszy rozwój, zwiększenie zdolności zakładu i uruchomienie dodatkowych linii produkcyjnych. Dzięki temu w zakładzie powstanie 30 nowych miejsc pracy na takich stanowiskach jak: operator maszyn, pomocnik operatora czy pakowacz.
Firma Black Red White, jako największa grupa meblarska, producent oraz dystrybutor mebli to jeden z największych pracodawców w regionie, zapewniający stabilne warunki pracy. Firma planuje dalszy rozwój i optymalizację produkcji, które będą realizowane poprzez inwestycje w kolejnych latach.
Więcej informacji o prowadzonej rekrutacji do zakładu w Chlewiskach można znaleźć na stronie: https://www.brw.pl/kariera/oferty-pracy/.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Black Red White zaprasza do wnętrza pełnego inspiracji

Urządzanie domu czy mieszkania to wielka przygoda, która nigdy nie ma końca, ponieważ zawsze jest „coś” do zrobienia. Styl, kolory, formy, materiały – czasami dokonanie odpowiedniego wyboru wydaje się trudne. By tworzenie Domu kojarzyło nam się tylko z przyjemną i kreatywną pracą, z pomocą przychodzi najnowszy „Katalog rodzinnych wnętrz” na rok 2018/2019.